Katalogové číslo: 6BLD1232W
Blend
Cylinder
174.66 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.74 kg |
|---|---|
| Rozmery | 76 cm |
| Priemer | 30 cm |
| Hĺbka | 74 cm |
| Výška | 76 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Materiál | Fiberstone |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev