Katalogové číslo: 4BINORS84
Bismarckia nobilis
Stem
861.00 €
Nie je na sklade
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 94.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 140 × 200 cm |
| Šírka | 140 cm |
| Výška | 200 cm |
| Priemer črepníka | 55 cm |
| Výška črepníka | 47 cm |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Vejárovitý |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar rastliny | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev