Katalogové číslo: F00000281
9.47 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.04 kg |
|---|---|
| Rozmery | 32 cm |
| Výška | 32 cm |
| Priemer črepníka | 13 cm |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev