Katalogové číslo: F00000538
33.70 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3.699 kg |
|---|---|
| Rozmery | 55 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 55 cm |
| Priemer črepníka | 20 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev