Katalogové číslo: 6DMP1404C
38.50 €
Na objednávku, dodanie do 20 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.59 kg |
|---|---|
| Rozmery | 26 × 15 × 14 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 15 cm |
| Výška | 14 cm |
| Hĺbka | 13 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Keramika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev