Katalogové číslo: 6SANEMW13
745.38 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 70 kg |
|---|---|
| Rozmery | 95 cm |
| Priemer | 57 cm |
| Výška | 95 cm |
| Hĺbka | 86 cm |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Keramika |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev