Katalogové číslo: 6PTR71612
25.46 €
Na objednávku, dodanie do 22 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.86 kg |
|---|---|
| Rozmery | 18 cm |
| Priemer | 21 cm |
| Výška | 18 cm |
| Hĺbka | 16 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Metalická |
| Materiál | Kov |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev