Katalogové číslo: 6BSTC7790
752.76 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 20 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 cm |
| Priemer | 77 cm |
| Výška | 90 cm |
| Hĺbka | 89 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev