Katalogové číslo: F00001054
24.85 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 2.727 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 25 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Sivá |
| Tvar listu | Iný |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev