Katalogové číslo: 4ASPABU55
55.35 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6.075 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 55 cm |
| Šírka | 45 cm |
| Výška | 55 cm |
| Výška črepníka | 20 cm |
| Priemer črepníka | 23 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Vejárovitý |
| Veľkosť listu | |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev