Katalogové číslo: 4ASMWTU17
59.04 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 6.48 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 × 65 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 65 cm |
| Výška črepníka | 16 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Biela, Pestrofarebná |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev