Katalogové číslo: 6ARTMG373
157.44 €
Na objednávku, dodanie do 21 pracovných dní.
| Hmotnosť | 9.28 kg |
|---|---|
| Rozmery | 37 × 37 × 33 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 37 cm |
| Výška | 33 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Kompozit |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev