Katalogové číslo: 6ARTKZ503
59.66 €
Na objednávku, dodanie do 21 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4 kg |
|---|---|
| Rozmery | 26 × 26 × 49 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 26 cm |
| Výška | 49 cm |
| Hĺbka | 36 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Kompozit |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev