Katalogové číslo: 6ARTRG168
4.67 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.25 kg |
|---|---|
| Rozmery | 14 cm |
| Priemer | 13 cm |
| Výška | 14 cm |
| Hĺbka | 13.5 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Kompozit |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev