Katalogové číslo: 6DLIAB958
Argento
Cube Black
300.12 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 50 × 50 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 50 cm |
| Hĺbka | 49 cm |
| Výška | 50 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Materiál | Fiberstone |
| Povrchová úprava | Matná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev