Katalogové číslo: CC0044141
Araucaria heterophylla in Baq Terrazzo
361.62 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 27.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 114 cm |
| Priemer | 38 cm |
| Výška | 114 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Výška črepníka | 29 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Materiál | Fiberstone |
| Povrchová úprava | Lakované |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev