Katalogové číslo: 4POMIVT14
67.65 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.425 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 100 cm |
| Kvetináč | |
| Šírka | 45 cm |
| Výška | 100 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Multiple |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev