Katalogové číslo: 6ANTCUB58
246.00 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 12 kg |
|---|---|
| Rozmery | 44 × 44 × 44 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 44 cm |
| Výška | 44 cm |
| Hĺbka | 43 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberclay |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev