Katalogové číslo: 6ANTRBR42
270.60 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 16 kg |
|---|---|
| Rozmery | 80 × 37 × 37 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 37 cm |
| Výška | 37 cm |
| Hĺbka | 36 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Materiál | Fiberclay |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev