Katalogové číslo: 6ANTRBE45
489.54 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 27 kg |
|---|---|
| Rozmery | 100 × 47 × 47 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 47 cm |
| Výška | 47 cm |
| Hĺbka | 45 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Materiál | Fiberclay |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev