Katalogové číslo: 6ANTCBR18
152.52 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 7.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 42 cm |
| Priemer | 44 cm |
| Výška | 42 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Materiál | Fiberclay |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev