Katalogové číslo: F00000235
19.80 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.174 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 40 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev