Katalogové číslo: F00000234
18.94 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.079 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 50 cm |
| Priemer črepníka | 14 cm |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev