Katalogové číslo: 6PTR73495
3.94 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.168 kg |
|---|---|
| Rozmery | 6 cm |
| Priemer | 7 cm |
| Výška | 6 cm |
| Hĺbka | 4 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Keramika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Other |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev