Katalogové číslo: 4ALZEBP13
18.94 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.079 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 × 50 cm |
| Šírka | 25 cm |
| Výška | 45 cm |
| Výška črepníka | 12 cm |
| Priemer črepníka | 14 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev