Katalogové číslo: F00004479
14.39 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.579 kg |
|---|---|
| Rozmery | 65 cm |
| Výška | 65 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Červená |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev