Katalogové číslo: 4AGGRBU19
Aglaonema ‚Greyhound‘
41.82 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.59 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 × 50 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 50 cm |
| Priemer črepníka | 19 cm |
| Výška črepníka | 17 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Sivá |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev