Katalogové číslo: CC0007569
Aglaonema ‚Freedman‘ in Baq Lava
420.66 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 30.333 kg |
|---|---|
| Rozmery | 121 cm |
| Priemer | 35 cm |
| Hĺbka | 60 cm |
| Výška | 121 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Výška črepníka | 23 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Keramika |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev