Katalogové číslo: 4AGDRBP01
27.68 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3.038 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 × 35 cm |
| Šírka | 20 cm |
| Výška | 35 cm |
| Výška črepníka | 9 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Červená, Pestrofarebná, Žltá |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev