Katalogové číslo: 4AGCLBP13
23.99 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.633 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 × 35 cm |
| Šírka | 25 cm |
| Výška | 35 cm |
| Výška črepníka | 9 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Červená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev