Katalogové číslo: F00002678
145.14 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 15.93 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 45 cm |
| Priemer črepníka | 35 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
| Umiestnenie | slnko |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev