Katalogové číslo: 4AEJAHA10
27.06 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.97 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 × 30 cm |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 30 cm |
| Výška črepníka | 13 cm |
| Priemer črepníka | 15 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev