Katalogové číslo: F00002344
Adiantum raddianum ‚Fragrans‘
6.89 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.756 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 cm |
| Výška | 30 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Veľkosť listu | 0-2 cm, 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Vejárovitý |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev