Katalogové číslo: 6VONADAG0
137.27 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 17 × 13 × 18 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 13 cm |
| Výška | 18 cm |
| Hĺbka | 15.5 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Other |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev