Katalogové číslo: F00006723
87.33 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 9.585 kg |
|---|---|
| Rozmery | 105 cm |
| Výška | 105 cm |
| Priemer črepníka | 29 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný, Rozvetvený |
| Kvitnúce | áno, nie |
| Farba listov | Červená |
| Tvar listu | Iný |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev