Katalogové číslo: 5ACSRRS03
2 214.00 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 243 kg |
|---|---|
| Rozmery | 250 × 240 cm |
| Šírka | 250 cm |
| Výška | 240 cm |
| Výška črepníka | 65 cm |
| Priemer črepníka | 102 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Červená |
| Tvar listu | Dlaňovitý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev