Katalogové číslo: 6ARTRE272
20.66 €
Na objednávku, dodanie do 21 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.36 kg |
|---|---|
| Rozmery | 24 cm |
| Priemer | 27 cm |
| Výška | 24 cm |
| Hĺbka | 21 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Kompozit |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev