Katalogové číslo: 6PPNCON12
4.92 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 0.33 kg |
|---|---|
| Rozmery | 8 × 8 × 8 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 8 cm |
| Výška | 8 cm |
| Hĺbka | 7 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Kompozit |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev