Katalogové číslo: 6PPNOYS24
281.67 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 11 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 cm |
| Priemer | 53 cm |
| Výška | 60 cm |
| Hĺbka | 58 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Ficonstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev