Katalogové číslo: 6DMP6627P
11.69 €
Na objednávku, dodanie do 20 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.7 kg |
|---|---|
| Rozmery | 10 cm |
| Priemer | 11 cm |
| Výška | 10 cm |
| Hĺbka | 8 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Keramika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev