Katalogové číslo: 6ELHUA37V
55.60 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.83 kg |
|---|---|
| Rozmery | 37 × 37 × 51 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 37 cm |
| Výška | 51 cm |
| Hĺbka | 50 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev