Katalogové číslo: F00006435
792.12 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 86.94 kg |
|---|---|
| Rozmery | 320 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 320 cm |
| Priemer črepníka | 40 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný, Viac výhonový |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Sivá |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev