Katalogové číslo: F00006427
120.54 €
Na objednávku, dodanie do 12 pracovných dní.
| Hmotnosť | 13.23 kg |
|---|---|
| Rozmery | 100 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 100 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Biela, Žltá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev