Katalogové číslo: 4FIPARS01
166.05 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 18.225 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 110 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 110 cm |
| Výška črepníka | 32 cm |
| Priemer črepníka | 38 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev