Katalogové číslo: F00005463
7.13 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.783 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 cm |
| Výška | 20 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Kvitnúce | áno |
| Tvar listu | Multiple |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev