Katalogové číslo: F00006119
239.85 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 26.325 kg |
|---|---|
| Rozmery | 180 cm |
| Výška | 180 cm |
| Priemer črepníka | 32 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Červená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 5-10 cm, 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa, Ker |
| Teplota | 5 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev