Katalogové číslo: F00006137
169.74 €
Na objednávku, dodanie do 12 pracovných dní.
| Hmotnosť | 18.63 kg |
|---|---|
| Rozmery | 125 cm |
| Výška | 125 cm |
| Priemer črepníka | 38 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný, Bonsaj |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev