Katalogové číslo: 6STITR108
1 350.54 €
Na objednávku, dodanie do 32 pracovných dní.
| Hmotnosť | 40 kg |
|---|---|
| Rozmery | 70 × 70 × 72 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 70 cm |
| Výška | 72 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Kov |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev