Katalogové číslo: F00005725
5.41 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 0.594 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 cm |
| Výška | 30 cm |
| Priemer črepníka | 10 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | áno, nie |
| Farba listov | Zelená, Červená, Sivá, Žltá |
| Tvar listu | Dlaňovitý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev