Katalogové číslo: F00005724
119.31 €
Na objednávku, dodanie do 12 pracovných dní.
| Hmotnosť | 13.095 kg |
|---|---|
| Rozmery | 80 cm |
| Výška | 80 cm |
| Priemer črepníka | 40 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný, Rozvetvený |
| Kvitnúce | áno, nie |
| Farba listov | Červená |
| Tvar listu | Iný |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev